O firmie

Santorini od 12 lat świadczy usługi cateringowe na najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie jakie zdobyliśmy w prowadzeniu pizzerii i restauracji oraz organizacji różnego rodzaju wydarzeń, bankietów, pikników, imprez okolicznościowych pozwoliło nam osiągnąć znaczące sukcesy w tej dziedzinie.

Aby sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom od lat główny nacisk kładziemy na najwyższą jakość produktów i usług. Dzięki pracy znakomitych kucharzy i doskonałej obsłudze zabierzemy Państwa w podróż pełną smaków oraz zapewnimy  niezapomniane wrażenia estetyczne.

Dysponując najwyższej jakości sprzętem i współpracując z wieloma firmami różnych branż możemy spełnić wszystkie Państwa oczekiwania.

Jesteśmy po to, aby wspierać Państwa pomysły naszą wiedzą i doświadczeniem, ale biorąc zawsze pod uwagę indywidualne potrzeby i sugestie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, nadając mu wyjątkowy charakter. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów Państwa przyjęcia. Zawsze rzetelnie i wyczerpująco udzielimy wszelkich informacji i odpowiemy na każde pytanie.

Subskrypcja

Bądź na bieżąco z naszą ofertą!

Wpisz swój adres e-mail i potwierdź.

Realizacje

          
          
          
          
          
          
          
Santorini Catering